Левски с 9-а поредна победа след 3:0 над ЦСКА

Женският волейболен отбор на Левски (София) продължава без загуба от началото на сезона, след като спечели с 3:0 (25:23, 25:17, 26:24) втория епизод на Вечното дерби с ЦСКА (София) пред обидно малко публика в столичната зала "Христо Ботев".

Волейболистките на ЦСКА определно показаха по-добра игра от първия мач с Левски, който загубиха с 0:3 в собствената си зала Васил Симов. В първия и третия гейм Червените дори повеждаха с 5-6 точки, но и това не им помогна да достигнат поне до гейм. И при положение, че Левски поддържаше стабилна игра през цялото време, логично се поздрави с нови три точки.

Така Сините водят във временното класиране с 26 точки, на една пред Марица (Пловдив). ЦСКА е на трето място с 13 точки.

През следващата седмица Левски гостува именно на Марица в мач, който ще определи есенния първенец.