Сърмов с жълт картон при равенство на Тимишоара

Бившият български национал Георги Сърмов изигра цял мач за Поли Тимишоара и получи жълт картон при равенството 2:2 срещу Конкордия в среща от 21-и кръг на румънското футболно първенство. Роберт Елек даде преднина на гостите от Тимишоара в 27-ата минута. В 54-ата Роберт Радукану изравни. Три минути след това бившият футболист на Ботев (Пловдив) Сърджан Лукин отново изведе Поли напред в резултата. В добавеното продължение на редовното време Валентин Лазар оформи крайното 2:2. След равенството Поли Тимишоара се изкачи на 10-о място в класирането с актив от 21 точки, Конкордия остава на 12-а позиция със 17.