Нефтохимик не успя да победи Локо (Мездра) на заснежения терен

Гостуването на Нефтохимик на отбора на Локомотив (Мездра) завърши при резултат 0:0. „Шейховете“ бяха по-активният отбор през целия мач, но за съжаление не успяха да се възползват от предимството си. Те създадоха добро положение пред противниковата врата още през първото полувреме. Любомир Любенов стреля, но вратарят се намеси успешно. Гостите имаха и друга възможност за гол, след игра с ръка на защитник на домакините, но главният съдия не отсъди дузпа.

През второто полувреме отборът на Нефтохимик организира няколко добри атаки. Влезлите като резерви Димитър Георгиев и Емил Рачев опитаха да отбележат, но вратарят успя да спаси. Любомир Любенов и Борислав Борисов също имаха добри възможности да открият резултата, но ударите им бяха неточни.

В последната си среща за полусезона „шейховете“ ще посрещнат на свой терен отбора на Добруджа.

Състав на Нефтохимик: Петър Денчев, Стоян Кижев, Тихомир Трифонов, Станислав Жеков, Симеон Баев, Живко Хаджиев, Вълчан Чанев, Любомир Любенов, Борислав Борисов, Станимир Андонов, Тодор Гочев.