Пороен дъжд прекрати мач за Купата на Лигата във Франция (видео)

Срещата от 1/16-финалите в турнира за Купата на Лигата във Франция между Газелек Аячо и Гинган беше прекратена. Това се случи в 56-ата минута, когато реферът прецени, че силният дъжд не позволява играта да продължи и нареди на футболистите да се приберат в съблекалните. Още не е ясно кога ще се доиграе мачът.

Преди прекратяването на двубоя резултатът беше 2:2, а гостите бяха останали с човек по-малко в началото на второто полувреме след червен картон на Маркус Коко.

В другите мачове снощи изненадата беше отпадането на Нант от скромния Бурж Перонас с 2:3 след продължения. Тулуза пък елиминира Оксер едва след изпълнението на дузпи.