ЦСКА (М) се добра до 1/4-финалите за Купата на Русия, Миланов асистира за победния гол (видео)

Лидерът в класирането на Премиер Лигата ЦСКА (Москва) се поздрави с не съвсем лека победа с 2:1 срещу гостуващия Урал на 1/8-финалите на турнира за Купата на Русия. Кирил Панченко изведе "армейците" напред в резултата две минути след почивката, но в 78-ата минута Вячеслав Подберьозкин изравни. В 86-ата минута обаче сръбският офанзивен халф Зоран Тошич класира столичани за 1/4-финалите, където съперник на футболистите на Леонид Слуцки ще бъде Уфа. По-рано днес Уфа надви с 1:0 като домакин СКА Енергия.

Българският халф на ЦСКА (М) Георги Миланов бе титуляр и записа цял мач за "армейците". Именно от Миланов получи топката Тошич преди да я изпрати в противниковата врата с удар от дъгата на наказателното поле.

ЦСКА (М) - УРАЛ 2:1
1:0 Панченко (47)
1:1 Подберьозкин (78)
2:1 Тошич (86)