Манолев титуляр и с асистенция при равенство на Кубан (видео)

Българският национал Станислав Манолев беше титуляр и се отличи с асистенция при равенството 1:1 на Кубан (Краснодар) като гост срещу аутсайдера Мордовия в мач от 13-ия кръг на руското първенство. Манолев остана на терена през всичките 90 минути на срещата. В 63-ата минута българският защитник подаде към Ибрахима Балде в наказателното поле и сенегалецът изравни със силен удар за крайното 1:1.

Само четири минути по-рано Евгени Луценко изведе домакините напред в резултата. Гостите от Краснодар играха с двама човека по-малко заради червени картони на Мохамед Рабиу и Артур Тлисов съответно в 67-ата и в 73-ата минута на срещата. Четвърт час преди края на двубоя Руслан Мухаметшин изпусна дузпа за Мордовия. След това равенство Кубан се намира на 14-о място в класирането с 10 точки.