Сион продължава да впечатлява (видео)

Отборът на Сион продължава да впечатлява с представянето си в група "В" на Лига Европа. Тази вечер швейцарците записаха нова победа в актива си, като надиграха с 1:0 Бордо в гостуването си във Франция и се откъснаха сериозно на върха във временното класиране.

Единственото попадение в мача падна в 21-ата минута, когато Карлитос центрира в наказателното поле и Лакроа с глава насочи топката във вратата за 0:1. Домакините пък завършиха двубоя с 10 човека, след като Хазри бе изгонен в 87-ата минута за втори жълт картон след нарушение срещу Карлитос.

С тази победа Сион вече има 7 точки и остава на върха в таблицата, като води с цели 4 точки пред втория Ливърпул. Третата позиция пък е за Бордо, който за момента е с 2 спечелени точки.

БОРДО - СИОН 0:1
0:1 - Лакроа (21)

Включи се в състезанието за 1000 лева на Bettingarmada.com и дай безплатно своите прогнози за груповата фаза на Лига Европа.