Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Моуриньо: Нюкасъл няма характер за шампион (видео)

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо не беше щастлив от загубата на точки при гостуването на Нюкасъл от седмия кръг на Премиър лийг. Тимът му завърши 2:2 със "свраките", които вървят предпоследни в класирането с актив от едва три точки. Домакините водиха с 2:0 до 79-ата минута, но допуснаха изравняване в края.

"В Нюкасъл имат особен характер, който им пречи и надали някога ще станат шампион. В някои мачове се раздават без остатък, а в други излизат на разходка. С такова отношение няма как да си на върха. Днес се бореха за победа, дадоха всичко от себе си и в крайна сметка си заслужиха равенството. През първото полувреме бяхме безобразни. Когато играеш само 45 минути трудно можеш да разчиташ да победиш. На почивката казах на играчите, че нямам време да ги питам защо играят така безобразно и съжалявам, че нямам право на повече от три смени. Бих направил поне шест. Правя каквото мога, но не съм вълшебник. Смешно ми е да чувам, че се оплаквам. Няма нищо подобно", коментира португалецът.