Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Барса още няма вкаран гол през първото полувреме

Отборът на Барселона е със стопроцентов актив в Примера дивисион - 4 победи от 4 мача. Статистиката обаче разкрива един интересен факт. Тимът на Луис Енрике все още няма реализиран гол през първото полувреме в мачовете от испанския шампионат, за разлика от мача с Рома в Шампионската лига и със Севиля за Суперкупата на Европа.

"Лос блаугранас" изковаха успехи с 1:0 като гост на Атлетик Билбао, 1:0 у дома срещу Малага, 2:1 при визитата си на Атлетико Мадрид и 4:1 над Леванте на "Камп Ноу". И в четирите срещи на почивката резултатът е 0:0.

Тази вечер Лионел Меси и компания гостуват на Селта в среща от междинния пети кръг на Ла Лига.

Снимка: Getty Images/Guliver