Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

В Левски треперят за Краев

Треньорският щаб на Левски е сериозно притеснен от състоянието на Божидар Краев. Младокът остана извън групата при победата с 2:0 над Берое късно снощи заради контузия. Той има проблеми с кръста, които му попречиха да тренира през по-голяма част от седмицата.

В четвъртък миналият проби в Манчестър Сити и Ювентус талант все пак се появи на заниманието на тима, но след това получи лекарска забрана за по-тежки натоварвания, пише вестник "Меридиан мач".

На „Герена" все още не са наясно след колко време ще отшуми контузията на Божидар. Лекарският щаб се надява проблемът да не е голям и Краев да бъде готов за домакинството на Ботев (Пловдив).

Мачът срещу пловдивчани е на 28 септември, понеделник, от 20:00 часа на стадион „Георги Аспарухов". Старши треньорът Стойчо Стоев не планира да рискува с пускането му в игра в 1/16-финала за Купата на България срещу втородивизионния Поморие в четвъртък.