Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0 /Почивка/

"Палачът" на Люк Шоу си намери нова жертва (видео)

"Палачът" на Люк Шоу Ектор Морено си намери нова жертва. Това е Усама Танан, който получи травма в края на на мача от 6-ия кръг на холандското първенство между ПСВ Айндховен и Хераклес. 21-годишният Танан не успя да продължи мача и трябваше да напусне принудително терена в 75-ата минута след сблъсъка с мексиканския централен защитник.

Припомняме, че по-рано тази седмица Морено контузи тежко младия ляв бек на Манчестър Юнайтед Люк Шоу при победата на ПСВ с 2:1 срещу "червените дяволи" в Шампионската лига. В събота вечерта пък ПСВ претърпя първо поражение от началото на сезона в Холандия, губейки с 1:2 гостуването си на Хераклес.