Лацио изпусна победата в добавеното време в Украйна (видео)

Отборът на Лацио пропусна да спечели гостуването си на Днипро в Украйна от група "G" на Лига Европа. Срещата завърши 1:1, като "орлите" първи поведоха в резултата, но допуснаха гол в последната минута на добавеното време и изпуснаха победата.

Първото попадение в мача падна в 34-ата минута, когато след центриране от фаул и сърбинът Сергей-Милинкович-Савич с глава насочи топката във вратата. Това бе първият му гол с екипа на италианския тим.

В 4-ата минута на добавеното време на мача обаче Селезньов успя да спаси тима си от загубата, като отбеляза за крайното 1:1.

В същото време в другия двубой от групата отборите на Сент Етиен и Розенборг направиха доста вълнуващ мач, който също завърши при равен резултат - 2:2. Берич даде преднина на домакините в 4-ата минута, но след това гостите обърнаха нещата с голове на Микелсен в 16-ата и Свенсон в 79-ата. Нолан Ру от дузпа обаче спаси тима си от загубата в 87-ата минута.

СЕНТ ЕТИЕН - РОЗЕНБОРГ - 2:2
1:0 - Берич (4)
1:1 - Микелсен (16)
1:2 - Свенсон (79)
2:2 - Ру (87 - дузпа)

ДНИПРО - ЛАЦИО - 1:1
0:1 - Савич (34)
1:1 - Селезньов (90+4)