Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:1

Уест Хам продължи лошата серия на Нюкасъл (видео)

Отборът на Уест Хам надигра с 2:0 Нюкасъл в последен мач от 5-ия кръг на Премиър лийг. "Чуковете" стигнаха до успеха с две попадения на рекордната си покупка Димитри Пайе в 9-ата и 48-ата минута на двубоя. С това поражение пък "свраките" продължават с лошата си серия от началото на сезона и все още нямат успех в актива си.

Домакините стояха по-добре на терена още от началото на мача и в 9-ата минута Марк Нобъл върна към границата на наказателното поле, където Пайе от движение прати топката неспасяемо под рамката на вратата за 1:0. В началото на втората част домакините стигнаха и до втори гол. Те организираха чудесна контраатака и Виктор Моузес стреля в напречната греда. Пайе обаче бе заел добра позиция, овладя кълбото и го прати в опразенната врата за 2:0.

Така Уест Хам събра актив от 9 точки и излезе на 5-ото място в таблицата. Нюкасъл пък вече е последен с едва 2 точки.