Анжи се спаси от загубата срещу Урал (видео)

Отборът на Анжи продължава да няма победа в Премиер лигата на Русия. Тимът поне се спаси от нова загуба, като стигна до равенство 1:1 в домакинството си на Урал от 6-ия кръг.

Гостите първи откриха резултата в мача в 45-ата минута с гол на Александър Ерохин. В 68-ата минута обаче Анжи получи дузпа за нарушение на Александър Сапета, който получи и червен картон. Леонардо да Силва пък бе точен от бялата точка за 1:1. С човек повече до края обаче домакините така и не успяха да стигнат до пълен обрат.

Така Анжи остава на последната позиция с 2 спечелени точки до момента. Урал пък се намира на 11-ото място с 5 точки.