Манчестър Юнайтед ще е без Де Хеа и Валенсия и във втората си контрола

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал съобщи, че Давид де Хеа и Антонио Валенсия ще пропуснат и втората проверка на тима, която е в сряда рано сутринта срещу Сан Хосе.

Причината за отсъствието на двамата футболисти са леките травми, от които се оплакват. Те им попречиха да вземат участие и в първия мач на тима, когато Юнайтед победи с 1:0 мексиканския Клуб Америка.

"Двамата имат леки проблеми, заради които посетиха местната болница. Те няма да участват в мача, така че ще изчакаме с включването им в игра", каза Ван Гаал.

Освен за травмите на двамата играчи, холандецът съобщи, че планира да използва същите единайсеторки, които играха в мача срещу Клуб Америка. Тогава Юнайтед беше с два различни състава в двете полувремена на двубоя. Единствената промяна сега е свързана с вратарския пост, където се очаква Сам Джонстън да запише пълни 90 минути.

Двубоят межу Манчестър Юнайтед и Сан Хосе в сряда в 6.00 часа сутринта българско време.