Миро Манолов с гол при разгромна победа на Таргу Муреш (видео)

Българският нападател на Таргу Муреш Мирослав Манолов отбеляза един от головете за своя тим при разгромната победа с 5:1 над Астра в срещата между двата тима от втория кръг в първенството на Румъния. Той се появи в игра като смяна в 67-ата минута на мястото на Брандан и отбеляза последното попадение в мача в 89-ата минута.

Преди това Мурешан откри резултата за гостите в 7-ата минута, а Язвич удвои в 12-ата. Будеско върне един гол за Астра в 24-ата минута, но нов гол на Ястич в 40-ата минута направи резултата 1:3, а след това Анече в 77-ата и Манолов в 89-ата оформиха успеха на Таргу Муреш.

Така Таргу Муреш се изкачи на върха във временното класиране в Румъния с актив от 4 точки. Астра пък се намира на 11-ата позиция с 1 спечелена точка до момента.