Интер бие, бивш халф на ЦСКА ритна лошо Монтоя

Отборът на Интер постигна втора поредна победа през лятната си подготовка. Тимът на Роберто Манчини надви с 4:2 новака в Серия "А" Карпи за който през второто полувреме игра Иван Маркович. Бившият играч на ЦСКА кара пробен период в тима от Реджо Емилия, като се запомни с много груб фаул срещу пристигналия от Барселона Мартин Монтоя в 72-ата минута.

Аржентинският тандем Родриго Паласио и Мауро Икарди отново блесна. Бившият играч на Бока Хуниорс откри още в 4-ата минута с третия си гол в подготовката, след като бе изведен от Жофри Кондогбия. Най-добрият футболист на Карпи Кевин Лазаня изравни в 23-ата минута, но секунди по-късно Икарди, който е голмайстор на калчото от последния сезон върна преднината на "нерадзурите". Деветката на "черно-сините" бе точен с глава и вкара своя втори гол това лято.

Бразилецът Ернанес направи 3:1 в 33-ата минута. Халфът бе точен от фаул.

Буквално с началото на второто полувреме Интер вкара и четвърти гол. Този път негов автор бе Лонго. Нападателят бе точен след удар в гредата на Юто Нагатомо с глава.

Матос намали в 69-ата минута, а нови голове до края на срещата в Брунико не паднаха.
Успехът е втори поред за "нерадзурите" след 4:3 срещу Щутгартер Кикерс на Едисон Йорданов.

ИНТЕР - КАРПИ 4:2
1:0 Паласио (4)
1:1 Ласаня (23)
2:1 Икарди (24)
3:1 Ернанес (33)
4:1 Лонго (47)
4:2 Матос (69)

ИНТЕР (4-3-1-2): Ханданович,; Д`Амброзио, Ранокия, Жуан Жесус, Димарко; Брозович, Ковачевич, Кондогбия, Ернанес, Паласио, Икарди

Резерви: Карисо, Берни, Раду, Андреоли, Лонго, Монтоя, Тайдер, Сантон, Нукури, Делградо, Нагатомо, Попа, Балдини