Интер надви с 4:3 тима на Едисон Йорданов

Италианският гранд Интер спечели с 4:3 първата си проверка това лято срещу отбора на Едисон Йорданов - Щутгартер Кикерс. Тимът на Роберто Манчини стартира ударно и до 29-ата минута водеше с 4:0 след два гола на Родриго Паласио (3, 10) и по едно попадение на Брозович (23) и Икарди (29), а до края на първата част “нерадзурите” пропуснаха още доста положения за гол.

На почивката Манчо пусна резервите, които бяха голяма част футболисти на Примаверата, но сред тях бе и Жофри Кондогбия. Това бе и неофициален дебют за френския национал.

Тимът на Йорданов, който е контузен тежко и пропусна проверката, намали чрез резервата Фишер в 54-ата минута. Отново той бе точен в 84-ата минута, а Иван в последната минута оформи крайното 4:3 за Интер.

Следващата контрола на “черно-сините” е срещу Карпи на 15-и юли.

ИНТЕР - Щутгартер Кикерс 4:3
1:0 Паласио (3)
2:0 Паласио (10)
3:0 Брозович (23)
4:0 Икарди (29)
4:1 Фишер (54)
4:2 Фишер (84)