Божинов отново носи успех на Партизан (видео)

Българският нападател Валери Божинов отново донесе победата на своя тим Партизан, този път при 1:0 над Терек Грозни, в контрола, играна в Словения. Националът вкара единственото попадение от дузпа в 55-ата минута, която бе отсъдена за нарушение срещу съотборника му Абубакар, който бе изведен от Божинов.

Играчът с №86 игра през всичките 90 минути. Както е известно, преди няколко дни бившият играч на Левски донесе победата с 1:0 над словенския Рудар. Тогава той отново бе точен от бялата точка, а веднъж гредата му попречи, след което гол със задна ножица му бе отменен.

Другият българин в състава на Партизан - Иван Бандаловски, не игра срещу Терек, където бяха титулярите на сръбския шампион. Бандата все пак записа пълни 90 минути при победата с 4:0 срещу втородивизионния словенски отбор Алуминий (Кидричево) по-рано днес във формация, съставена основно от резерви.