Маркизио: Допуснахме гол в най-добрия момент за нас

Халфът на Ювентус Клаудио Маркизио изрази голямо разочарование от загубата с 1:3 във финала от Шампионската лига с Барселона.

"Допуснатият гол след едва четири минути не ни помогна. Бяхме малко стреснати и не създадохме доста положение преди почивката. Но между нашия гол и техния за 1:2 изиграхме най-силните си минути, знаехме че могат да ни вкарат, но натиснахме да вкараме втори гол, а освен това най-вероятно имаше дузпа срещу Погба за нас секунди преди гола на Суарес. Имахме доста статични положения и корнери, но не се възползвахме подобаващо.

Алегри? Той беше първият, който с идването си обяви, че трябва да сме между четирите най-добри в Европа и имаме потенциал да направим нещо голямо в Шампионската лига. За съжаление е много трудно да се спечели тази купа, опитахме, но не успяхме", коментира Маркизио.