Гамейро: Красиво е!

Нападателят на Севиля Кевин Гамейро беше на седмото небе от щастие след спечелването на трета поред титла от турнира в Лига Европа. Французинът беше с решителен принос за успеха на тима си при победата с 3:1 срещу Ливърпул в Базел, след като вкара изравнителното попадение още в първата минути след подновяването на играта след почивката. Бързият гол шокира англичаните, които след това станаха жертва на опитния в печеленето на турнира испански тим.

"Знаехме, че ни очаква тежък мач. Получихме гол през първото полувреме, но не се паникьосахме. Треньорът ни каза да останем хладнокръвни и да чакаме своя момент. Не се наложи много да го чакаме. Щастлив съм, че вкарах бързо. Красиво е, това е трета поредна титла за мен", коментира французинът.