Бивш левскар герой за ПАОК в отсъствието на Бербо (видео)

Димитър Бербатов не успя да се възстанови навреме за дербито с АЕК, но неговият ПАОК постигна много важна победа с 2:1 и започна по най-добрия начин плейофите за класиране в Лига Европа. Едно от попаденията за тима от Солун беше дело на бившия нападател на Левски Гари Родригес. Националът на Кабо Верде изравни в 62-ата минута, след като Якоб Йохансон бе дал аванс на АЕК преди почивката. Победното попадение за домакините отбеляза Йоанис Мистакидис в 83-ата минута.

Срещата беше доста нервна, но футболистите на ПАОК успяха да направят пълен обрат и да зарадват феновете на стадион "Тумба".

В другия мач от плейофната група Паниониос и Панатинайкос завършиха 1:1.

ПАОК - АЕК 2:1
0:1 Я. Йохансон (44)
1:1 Г. Родригес (62)
2:1 Й. Мистакидис (83)