Никола Спасов: Футболистите не искаха чак толкова победата срещу Монтана

Наставникът на Черно море Никола Спасов обяви, че неговият тим загуби гостуването си на Монтана с 2:3, тъй като футболистите не са се старали чак толкова много.

"Футболистите не бяха чак толкова концентрирани и не искаха чак толкова много победата. Допуснахме груби грешки в защита. И последният гол бе след груба грешка в последната минута. Мачът се разви гол за гол, имах намерение да си тръгнем с три точки от Монтана. Липсваше дух и на всяка цена да вземем мача.

Футболистите не бяха на това ниво, на което трябваше да бъдат, за да вземем мача.

Бакари не успя да влезе в добро състояние и затова играе малко минути. Днес също не можа да направи разликата, но съм длъжен да го пускам, за да влезе в добра форма", каза Спасов.