Ферарио Спасов: Аз го казах, бием във всички мачове и сме първи

Cтарши треньор на Етър Ферарио Спасов коментира победата с 2:1 във Враца срещу местния Ботев извела "болярите" на първото място.

"Отличен терен, публика, атмосфера – истинско дерби. През първото полувреме не играхме по най-добрия начин, въпреки че създадохме няколко отлични положения. Втората част обаче изиграхме на високо ниво. На почивката просто успокоих момчетата, аз не обичам да внасям напрежение.

Радвам се за отбора, за всички в клуба, за тази великолепна публика, която ни следва навсякъде. До края продължаваме по същия начин, без да подценявам останалите ни съперници. Аз го казах още като поех Етър, ако бием във всичките си мачове, няма кой да ни вземе първото място! Надявам се да бъде точно така. Не знам защо домакините имат претенции към съдийството, то беше перфектно. Точно така трябва да се свири едно дерби", коментира Феро.

Снимка: sport-vt.com