Пламен Илиев игра цял мач при разгром на Ботошани (видео)

Пламен Илиев игра 90 минути за Ботошани, който разгроми с 6:1 Поли Тимишоара в мач от румънското първенство. С тази победа Ботошани се измъкна от зоната на изпадащите и поведе с три точки на първия под чертата Конкордия. Габриел Вашвари даде аванс на Ботошани в 21-та минута, а Дорин Гога изравни от дузпа в 40-ата.

През второто полувреме обаче последва пълен погром - Мишел Нгадеу-Нгаджуи вкара за 2:1, Дейвидас Матулевичус отбеляза две попадения, а Влад Бужор и Гонсало Кабрера довършиха гостите и оформиха крайното 6:1 в полза на Ботошани.

Поли Тимишоара е на предпоследно място в класирането с пет точки изоставане от Ботошани.