Радослав Димитров с жълт картон при загуба на Ботошани

Българският защитник Радослав Димитров беше титуляр и остана на терена през всичките 90 минути при загубата на Ботошани с 0:1 от гостуващия Астра в среща от 25-ия кръг на румънското футболно първенство. Димитров получи жълт картон в 84-ата минута на двубоя.

Единственото попадение реализира Фелипе Тейшейра в 81-ата минута. Астра завърши мача с човек по-малко, след като Такаяки Сето беше изгонен за втори жълт картон в 63-ата минута. Българският вратар Пламен Илиев беше резерва за домакините и не влезе в игра. След това поражение Ботошани остава на девето място в класирането с актив от 26 точки. Лидер е Астра с 50 точки.