Чичарито поведе Мексико за разгром срещу Канада

Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Хавиер Ернандес - Чичарито поведе Мексико за разгром над Канада като гост в мач от третия квалификационен кръг за Мондиал 2018 в зона Конкакаф. Мексиканците разгромиха своя съперник с 3:0. Първият гол беше дело именно на Чичарито в 31-ата минута. След него във вратата на домакините се разписаха Ирвин Лосана и Хесус Корона съответно в 39-ата и 72-ата минути. Така Мексико събра пълен актив от 9 точки и води уверено в група А.

В друг мач от квалификациите САЩ сензационно загуби като гост с 0:2 от Гватемала в мач от група С и остана на трето място във временното класиране с4 т.,а лидер е Тринидат и Тобаго със 7.