Силен Бодуров, Мидтиланд бие 3:0 (видео)

Николай Бодуров изигра силен мач за Мидтиланд, който сложи край на серията неубедителни резултати на тима в датското първенство с разгромен успех с 3:0 срещу Хобро. Аутсайдерът в местната Суперлига не оказа никаква съпротива и още във 2-ата минута се оказа в ролята на догонващ след попадение на Рилван Хасан. Бодуров и съотборниците му в защита нямаха много работа, но когато трябваше да се намесва, българинът беше безупречен.

В 51-ата минута Мартин Пушич вкара втори гол за Мидтиланд, а влезлият като резерва костариканец Маркос Урена оформи крайното 3:0.

Победата върна Мидтиланд на 3-ото място в класирането с 35 точки, колкото имат още Олборг и Брьондби. Начело е ФК Копенхаген с 45 точки.

МИДТИЛАНД - ХОБРО 3:0