Партизан без Божинов се класира на 1/2-финал за Купата на Сърбия (видео)

Отборът на Партизан се добра до 1/2-финал в турнира за Купата на Сърбия. Днес "гробарите" се наложиха с 2:0 над Раднички (Ниш) в четвъртфинален сблъсък в турнира. Валери Божинов не игра в този мач за домакините, но пък Иван Бандаловски записа пълни 90 минути.

Партизан откри резултата в 18-ата минута с попадение на Михайлович, но в ситуацията останаха сериозни съмнения за засада. Вторият гол пък бе дело на Стеванович в 80-ата минута, като така окончателно подпечата успеха на своя тим.

Двубоят се игра пред празни трибуни заради наказание на домакините.

След този успех "гробарите" вече чакат следващия си съперник в надпреварата. На 1/2-финала победителят се определя в два мача, които ще се играят на 16 март и 20 април. Финалът пък е на 11 май.