Лудогорец (U17) с 12-та поредна победа

Лудогорец U17 записа дванадесета поредна победа в първенството на елитната юношеска група. Момчетата на Юри Васев и Ангел Караиванов удариха 1:0 Ботев (Пд) и оглавиха класирането с 41 точки. Втори с 38 пункта и мач по-малко е Славия.

Мартин Милков отбеляза единственото попадение в 39-ата минута. Той се възползва от отличен пас на Тони Иванов и отблизо изпрати топката в мрежата.

През второто полувреме Лудогорец U17 изпусна още няколко чисти положения, докато Ботев нито веднъж не затрудни сериозно Атанасов.

В следващия кръг талантите, водени от треньорите Васев и Караиванов, гостуват Спартак (Пд). Мачът е в събота (5 март) от 11,00 ч.

Съставът на Лудогорец: Атанасов, Славов, Николов, Караниколов, Илиев, Юруков, Дост, Иванов, Петров, Милков, Реват (Димитров, Иванов, Ковачев)