Нищо ново при Дуисбург на Илия Груев

Дуисбург на Илия Груев регистрира нова загуба във Втора Бундеслига и продължава да бъде на незавидното последно място в класирането. Този път "зебрите" отстъпиха с 0:2 от борещия се за промоция в елита Санкт Паули у дома след голове през второто полувреме. Марк Ржатовски вкара първия гол в мача в 64-та минута, а Ян Ферхьок оформи крайното 0:2 в добавеното време на срещата.

По този начин Дуисбург е на цели 11 точки от първия отбор над чертата. Целта пред тима е по-скоро да се докопа до 16-ото място, което праща на бараж. На тази позиция сега е Мюнхен 1860 с 5 точки повече.