Женско първенство по футбол: Лудогорец - Етър 3:0

Гуардиола: Голям мач между два отлични отбора

Треньорът на Байерн (Мюнхен) Джосеп Гуардиола отдаде дължимото и на два отбора след равенството 2:2 срещу Ювентус в Торино в първия 1/8-финал от Шампионската лига. Баварците доминираха и водеха с 2:0, но допуснаха резултатът да бъде изравнен след силни последни 30 минути за тима от Торино.

"Голям мач между два отлични отбора. Ювентус имаше три удара и вкара два гола. Не сме си мислели, че можем да дойдем в Торино и да си тръгнем с победа от 7:0. Да, помнят се резултатите, но Байерн изигра страхотен мач и резултатът не е най-важното. И двата отбора имат шанс да продължат. Не съм съгласен с твърдението, че сме отпаднали физически в края. Ако беше така, щяхме ли да атакуваме до последно?

Невъзможно е да дойдеш и да доминираш 90 минути срещу играчи като Погба, Манджукич, Мората, Бонучи, който е един от най-харесваните от мен футболисти, Буфон и др. Очаквам пореден страхотен мач с Ювентус на реванша след три седмици", каза още Гуардиола.