Черноморец (Балчик) надигра Лудогорец 2

Лидерът в Североизточната "В" група Черноморец (Балчик) се наложи с 4:2 над втория отбор на Лудогорец в контрола, играна в крайморския град.

Гостите откриха резултата в началото на двубоя. Кристиян Григоров изпълни точно дузпа и дaдe аванс на Лудогорец - 0:1. Малко по-късно обаче Черноморец съумяха да изравнят, а точен беше Ивайло Лазаров. Превъзходството на домакините продължи и Беадир Беадиров бе точен за 2:1. При този резултат приключи първата част.

В началото на второто полувреме Беадиров се разписа отново и покачи на 3:1. Малко по-късно разградчани спечелиха нова дузпа, която бе точно реализирана от Кристиян Григоров - 3:2. Малко преди края играчите на Балчик оформиха крайния резултат след попадение на Севдалин Стайков - 4:2.

Двата отбора са постигнали договорка да изиграят още една контролна среща помежду си. На 3 февруари лидерът във "В" група ще върнат визитата. В събота момчетата на Георги Иванов-Геша срещат Несебър.