Ласина Траоре с 4 гола и червен картон при разгром на Монако (видео)

Монако разби с впечатляващото 10:2 скромния Сен-Жан Больо и се класира за 1/16-финалите в турнира за Купата на Франция. Централната фигура в двубоя беше нападателят на "монегаските" Ласина Траоре, който вкара 4 гола през първото полувреме, а в самия му край беше изгонен, заедно с футболиста на гостите Ян Мариоти.

Освен Траоре, до почивката за Монако се разписа и Андреа Раджи. В 55-ата минута резултатът вече беше 8:0 за отбора на Леонардо Жардим, който видимо намали оборотите и позволи на съперника си да стигне до две почетни попадения.