Хебър и Лудогорец излизат в протоколен реванш от полуфиналите за Купата в Пазарджик - на живо със съставите

Куман: Смените решиха мача

Смените през второто полувреме са причината Евертън да изравни на Манчестър Юнайтед и да спечели точка в мача между двата отбора от 14-ия кръг на английското първенство по футбол, смята мениджърът на "карамелите" Роналд Куман. Жерард Деулофеу, Енер Валенсия и Мейсън Холгейт се появиха в игра през три минути във втората част на срещата, а Евертън притисна Юнайтед и в крайна сметка стигна до 1:1.

"Трите смени повлияха значително на мача. Заслужихме си точката, защото бяхме по-опасни от Юнайтед през второто полувреме, а Де Хеа направи и две фантастични спасявания. Ние обаче вярвахме, че ще вкараме гол и го направихме от дузпа. Показахме класа и смятам, че резултатът е справедлив. Нито ние заслужавахме да паднем, нито Юнайтед", каза Куман след срещата.

Най-доброто положение за Евертън пропусна именно Валенсия, който стреля с глава от удобна позиция, но Давид Де Хеа показа отличен рефлекс и спаси Юнайтед.