Краснодар шокира Зенит с два гола в добавеното време (видео)

Отборът на Краснодар шокира Зенит с два гола в добавеното време. По този начин краснодарци надвиха гостуващите питерци с 2:1 в мача между двата тима от 15-ия кръг на руското първенство.

Тимът от Санкт Петербург излезе напред в резултата с гол на Артьом Дзюба в 86-ата минута. Във втората минута на добавеното време обаче Марат Измайлов изравни, а в 94-ата резервата Торнике Окриашвили със страхотен гол със задна ножица донесе победата на Краснодар.

Краснодар е трети в класирането с 27 точки, а Зенит заема втора позиция с 31, като вече изостава с 6 точки от лидера Спартак (Москва).