Тери и Фабрегас играха за резервите на Челси

Джон Тери и Сеск Фабрегас играха за отбора до 23 години, след като останаха на резервната скамейка при вчерашния успех на тима над Мидълзбро във Висшата лига. Миши Батшуай също бе част от резервите и се разписа на два пъти за победата на "сините" с 3:2 над Саутхамптън на базата на лондончани.

Тримата бяха включени в тима до 23 години, за да получат игрови минути, тъй като не се са започвали мач от Висшата лига от почти два месеца. Под погледа на Антонио Конте Тери игра 70 минути редом до Курт Зума, който също се опитва да навлезе в оптимална кондиция след дълго отсъствие поради контузия. Тимът използва схемата на първия отбор 3-4-3.

Вчера Челси оглави класирането във Висшата лига след победа с 1:0 при гостуването си на Мидълзбро. Лондончани записаха шеста поредна победа, като в тези срещи не са допускали гол.