Марадона поздрави Моуриньо

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо сподели в социалните мрежи, че след равенството 1:1 с Арсенал на "Олд Трафорд" е получил обаждане от аржентинската легенда Диего Марадона. Славният южноамериканец е поздравил португалеца за добрата игра на тима му, който изпусна победата минута преди края, когато Арсенал изравни с първия си точен удар към вратата на Де Хеа чрез Оливие Жиру.

"След страхотната игра, но лош резултат, ми се обади дон Диего. Благодаря, приятелю! Благодаря и на своето семейство, приятели, играчите и невероятните фенове на Манчестър Юнайтед. След кратка почивка в понеделник отново се залавям за работа", написа Моуриньо.