Рангелов със 73 минути игра при разгромна победа на Коняспор като гост (видео)

Българският национал Димитър Рангелов започна като титуляр и престоя на терена до 73-ата минута при победата на неговия Коняспор с 3:0 като гост на Газиантеспор.

Двубоят от 11-ия кръг на турската Суперлига започна повече от добре за тима на юношата на Славия, след като още в 15-ата минута излезе напред в резултата чрез босненеца Риад Бахич.

След точно час игра младежкият национал на Босна и Херцеговина удвои аванса на Коня, а четвърт час преди края Амир Хаджиахметович оформира крайното 3:0.

Във временното класиране участникът в Лига Европа Коняспор се изкачи до шестата позиция с актив от 16 точки. Лидер пък е Истанбул Башакшехир с 26.