Страхотен гол на Георги Миланов носи победа на ЦСКА (видео)

Георги Миланов донесе първи три точки за ЦСКА Москва от над месец насам, след като вкара единствения гол за победата с 1:0 срещу Арсенал в мач от 14-ия кръг на руското първенство по футбол.

Българският национал започна мача като титуляр и се разписа в 20-та минута, когато изпрати топката от пряк свободен удар в мрежата на вратаря на домакините Михаил Левашов. Миланов изпълни перфектно фаула, като с левия крак изпрати топката меко над стената. Това беше втори победен гол за българина през сезона, като първия беше при гостуването на Урал в Екатеринбург.

ЦСКА пък удържа победата, а Миланов беше заменен от легендарния защитник Сергей Игнашевич във втората минута на добавеното време.

ЦСКА е на трето място в класирането при шест точки пасив и мач повече от лидера Спартак Москва.