Брутален сблъсък с Миньоле извади Янсен от игра (видео)

Нападателят на Тотнъм Винсент Янсен е загубил паметта си за около 20 минути след сблъсъка между него и вратаря на Ливърпул Симон Миньоле. В 14-ата минута стражът връхлетя върху нападателя в опит да боксира топката през първото полувреме на приятелския мач Холандия - Белгия (1:1) в Амстердам в сряда вечерта. Янсен падна на земята и след това се опита да продължи мача, но в 25-ата минута бе сменен от Бас Дост в състава на холандците.

"Докторът ми каза, че той (Янсен) е с мозъчно сътресение. Загубил е паметта си за 20 минути и не знае какво се е случило. Трябва да сме внимателни", обясни селекционерът на "оранжевите" Дани Блинд.

Припомняме, че "лалетата" са в една квалификационна група за Мондиал 2018 с България.