Ла Коруня и Валенсия си поделиха точките (видео)

Кръгът в Испания завърши с равенство между Депортиво Ла Коруня и Валенсия - 1:1. Двата отбора направиха интересен мач, в който головите положения следваха едно след друго. Емре Чолак даде аванс на домакините, но "прилепите" се добраха до точката с попадение на Родриго Морено. По този начин Валенсия остана само с една победа под ръководството на новия си треньор Чезаре Прандели.

Голът на Чолак в 45-ата минута беше истинска наслада за окото. Хуанфран центрира от десния фланг към халфа на домакините, който с глава разстреля Диего Алвеш. Валенсия изравни в 56-ата минута с точен изстрел на Родриго Морено, който беше пропуснал двете най-изгодни ситуации за "лос че" преди почивката. Той засече топката във вратата на Ла Коруня след опит за удар на Луиш Нани.

В класирането Валенсия е на 14-о място с 10 точки, а Ла Коруня има 9 и заема 17-ата позиция.