Петър Мечкаров: Трябва да променим доста неща, за да сме конкурентноспособни (ВИДЕО)

Волейболният отбор на Тетевен Волей започна новия сезон в Суперлигата на България със загуба като гост на Левски с 1:3 гейма. След края на мача треньорът на тима Петър Мечкаров призна пред Sportal TV и Sportal.bg, че трябва да променят доста неща, за да са конкурентноспособни на останалите отбори.

"Не можахме да реализираме първичната си атака и допуснахме някои неточности по време на игра, от което се възползва отбора на Левски и си спечелиха мача. Не бих казал, че се пречупихме в третия гейм, но имаше едно колебание и момчетата не можаха да направят нещата, които им бяха поставени като задачи. Направих и няколко смени, за да влязат момчета от резервната скамейка, за да може да стартираме наново в четвъртия гейм. Доста неща трябва да променим, за да сме конкурентноспособни на останалите отбори. Ние сме почти нов отбор, имаме доста нови състезатели, които трябва да се нагодят към стила и начина на игра на отбора, за да може да се борим за оставане в групата. Целта е влизане в плейофите", сподели Мечкаров.

Снимки: ИВАН ЙОЧЕВ, SPORTAL.BG

ГАЛЕРИЯ от мача ЛЕВСКИ - ТЕТЕВЕН ВОЛЕЙ 3:1 - ТУК!!!