Шампионска лига - крайни резултати

Първите осем мача от третия кръг груповата фаза на Шампионската лига се изиграха тази вечер и те отново оправдаха очакванията за драматични сблъсъци. В може би най-интересния сблъсък Ювентус показа защо е вели клуб, след като надви Лион с 1:0 на "Стад Жерлан" в Лион и то при положение, че беше с човек по-малко през голяма част от второто полувреме. Освен това Буфон спаси дузпа при 0:0.

Реал Мадрид пък очаквано разгроми Легия (Варшава) с 5:1, а Михаил Александров не беше в групата на полския тим. Другият наш национал тази вечер - Георги Миланов, се появи на почивката при равенството на ЦСКА (Москва) срещу Монако - 1:1.

В същото време Ивайло Петев дебютира като треньор в групите на ШЛ с минимална загуба на неговия Динамо (Загреб) с 0:1 от Севиля.

Борусия (Дортмунд) много трудно надви Спортинг в Лисабон с 2:1, а Тотнъм удържа Байер (Леверкузен) за 0:0