Георги Илиев със съмнения за спукано ребро, почива до сряда

Капитанът на Черно море Георги Илиев е със съмнения за спукано ребро след мача с Верея, спечелен с 2:1. Това призна старши треньорът на „моряците“ Георги Иванов след мача. Илиев беше заменен принудително от Бакари в 60-ата минута.

“Жоро беше ударен през първото полувреме. На почивката се разбрахме да видим как ще се чувства в игра през втората част. Все пак като капитан на отбора бе много важно да продължи. Болките обаче се увеличиха и се наложи да го заменим“, призна Гонзо впоследствие.

Днес халфът ще премине преглед, след който ще стане ясно дали наистина има фрактура, или мястото е само натъртено. Със сигурност обаче Георги Илиев ще почива до сряда. В следващия, 11-ти кръг Черно море гостува на Ботев (Пловдив).