Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Литекс с разгром над Севлиево

Литекс разгроми с 6:1 гостуващия му Севлиево в среща от 8-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Живко Желев пропусна да бие с повече, а гостите играха цяло второ полувреме с 10 футболисти. Двубоят започна вихрено и до средата на първото полувреме паднаха четири гола. В 8-ата минута ловешкия тим вече водеше с 2:0 след попадения на Тодор Тодоров и Константин Генков. Интригата бе възстановена в 12-ата минута, когато Любомир Иванов върна едното попадение след прецизно изпълнен фаул.
В 25-ата минута обаче Искрен Писаров отново направи аванса на домакините два гола. В 40-ата секунда на второто полувреме гостите останаха с човек по-малко след като Младен Николаев извърши фаул, за който получи втори жълт и червен картон. Малко след това Дилян Димитров покачи на 4:1. Останалите голове за Литекс реализираха Йоан Петков и Денил Селимински.

снимка: pfclitex.com