Майнц надви Габала в голов трилър (видео)

Германският клуб Майнц 05 надви с 3:2 като гост Габала (Азербайджан) в мач от Група "С" на Лига Европа. Майнц първи вкара гол, който бе дело на японеца Йошинори Муто в 42-ата минута. С гол на Руслан Гурбанов в 57-ата минута от дузпа обаче Габала изравни, а само 5 минути по-късно Сергей Зеньов даде аванс на домакините в резултата. Германците обаче не само стигнаха до равенство, но и се пребориха за трите точки. Джон Кордоба бе точен за 2:2 в 68-ата минута, а в 78-ата Левин Йозтунали донесе победата на Майнц, който има 4 точки след първите си две срещи в групата. Габала е с 0 точки след второто си поражение.

ГАБАЛА - МАЙНЦ 05 2:3