100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Кариана (Ерден) е новият лидер на Северозапад след 3-минутно торнадо

Кариана (Ерден) поведе Северозападна Трета лига макар и само с по-добра голова разлика. Селекцията на Георги Владимиров разби с 6:1 гостуващия му Първа атомна (Козлодуй) в среща от 7-ия кръг на шампионата. Домакините можеха да бият и с повече. Тон за голеадата даде Евгени Игнатов с попадението си в 27-ата минута.

Гостите не се стъписаха и дори успяха да заличат попадението пасив чрез Николай Ганчев. Последвалото обаче 3-минутно торнадо просто ги нокаутира. От 41-ата до 44-ата минута домакините се развихриха и забиха три гола дело на Румен Рангелов, Борислав Боянов и Ангел Русев.

След почивката Георги Иванов и пак Рангелов оформиха разгрома. Така тимът от монтанското село вече има шест победи и едно равенство от началото на сезона с голово съотношение 30:5.