"Танцът" между Удинезе и Виола завърши без щастливец

Удинезе и Фиорентина не излъчиха победител в двубоя помежду си тази вечер. Срещата на "Дачия Арена" завърши 2:2, като по този начин двата състава търкат местата в "златната среда" след пет изиграни кръга. Дуван Сапата откри в 26-ата минута, но Кума ел Бабакар възстанови равенството скоро след това със своя първи гол през този сезон.

Защитникът Данило обаче се оказа най-съобразителен в 40-ата минута и така "бианконерите" отново излязоха напред в резултата. В 52-ата минута обаче младата звезда Федерико Бернардески показа здрави нерви на бялата точка и от дузпа изравни - 2:2. Резултатът се запази и така "фриуланите" и "виолетовите" си поделиха по точка и помахаха дружно на загубените две.