Киево се лепна под челото

Тимът на Киево удари с 2:1 Сасуоло в интересен мач от междинния кръг в Серия "А". Това е трети успех за "летящите магаренца" от началото на сезона, което им носи място в първата петица на временното класиране в италианския шампионат. И трите попадения в срещата паднаха през първото полувреме - между 21-ата и 40-ата минута. Никола Ригони дада аванс на отбора от Верона, но французинът Грегъри Дефрел изравни за Сасуоло малко след това. Това бе трети гол от началото на кампанията за намиращия се в добра форма нападател. Лука Кастро донесе успеха с прецизен удар с глава пет минути преди почивката.